Populace a Spokojenost

11. června 2011 v 15:23 |  Hra
Váš populační limit je určen úrovní vaší hlavní budovy. Rychlost populačního růstu je pak závislý na spokojenosti vašich obyvatel. Máte následující možnosti, jak vaše obyvatele udržet v dobré náladě:
Hostinec vám dává možnost servírovat víno. Každá úroveň expanze zvyšuje množství vína, které jste schopni podávat. Servírované víno se odčítá každou hodinu přímo z městských zásob.
Tip: Ujistěte se, že máte dostatečné zásoby vína v případě, že se chystáte nechat svou populaci nějakou dobu o samotě. Pokud nebude víno k dispozici pro servírování, bonus ke spokojenosti se ztratí.
V muzeu můžete vystavovat exponáty jiných hráčů. Z toho důvodu musíte nejdříve uzavřít dohodu o kulturním zboží s jiným hráčem. Když je smlouva podepsána, můžete určit kolik exponátů bude vystaveno. Každá úroveň expanze muzea přináší další místo pro exponát a zvyšuje pozitivní efekt na náladu obyvatel ve městě.
Tip: Pokud úroveň spokojenosti klesne do záporných hodnot, frustrovaní obyvatelé začnou vaše město opouštět a vyrazí hledat štěstí jinde!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama