Vojenská okupace

11. června 2011 v 15:34 |  Hra
Abyste mohl okupovat cizí město, musíte splňovat následující požadavky:
  • Musíte mít hotový výzkum "Guvernér" z oblasti "Armáda".
  • Váš palác musí být o jednu úroveň větší než počet měst, které momentálně okupujete.
Alianční spolubojovníci mohou umístit své vojsko a lodě do města, které okupujete. Z tohoto města je možné poté plánovat další akce, včetně dalšího dobývání.
Z obsazeného města nemůžete provádět žádné vojenské akce s pozemními jednotkami - kromě rebelie proti okupantovi. Výstavba jednotek a lodí stojí okupovaného touto dobou dvojnásobek. Při obsazení přístavu není také možné provádět žádné vojenské akce s válečnými loděmi.
Když se okupační armáda vrátí z úspěšného drancování, okupované město obdrží 10% surovin z kořisti a zbytek surovin bude převezen do města okupanta. Okupační armáda samozřejmě zůstane v okupovaném městě.
Tip: jestliže není město již okupované během návratu vojska, bude vojsko rozptýleno. Naložené zboží bude darováno tomuto městu. Pokud vydrancované suroviny nelze nalodit díky blokádě přístavu, taky tyto suroviny budou opět odeslány do města včetně drancířské armády. Proto je nutné aby okupant měl pod svou kontrolou jak přístav, tak i město.
Armádu a lodě v okupovaném městě můžete kdykoli stáhnout zpět, stačí si vybrat pouze cílové město ze seznamu vašich měst a poslat je domů. Pokud budete chtít okupaci zrušit, můžete tak učinit ve vašem paláci.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama