Zázraky

11. června 2011 v 15:30 |  Hra

Zázraky

Ale jak vlastně zázraky fungují?
Jakmile máte chrám, kněží se mohou modlit za zázrak k Bohu ostrova. Kněží jsou velmi chytří, modlí se jen pro zázrak za celé obyvatelstvo. Tím je myšleno, že všechna města celé říše jsou ovlivněna, nejen město ležící na daném ostrově.
Každý Bůh nabízí jiná požehnání k podpoře svých následovníků. Jestliže je na ostrově chrám, může v něm být zázrak aktivován v případě že je žádoucí.
Po aktivaci zázraku musíte čekat nějaký čas než se budete smět opět modlit pro zázrak znovu. Božstva neradi často využívají svých schopností a proto kněží museli trpět mnohdy četnými ranami než zjistili jak moc Bůh je ochoten se podělit o zázrak.
Čím více božstev národ uctívá, tím více různých zázraků si může vládce užívat, čímž si zajistí strategickou výhodu. Pokud se soustředí jen na jednoho boha, získá "pouze" tu výhodu, že na další aktivaci zázraku nemusí čekat tak dlouho.
Teď si musí každý moudrý vládce dobře rozvážit, zda bude radši vylepšovat svoje zázraky nebo zda místo chrámu postaví budovu, která bude produkovat světské věci. To není žádné lehké rozhodování!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama